VšĮ “Pimonovų fondo globos namai” teikiama pagalba

Informuojame, kad nuo 2022 m. sausio 6 d. VšĮ „PIMONOVŲ FONDO GLOBOS NAMAI“ pradėjo teikti akredituotą socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugą senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia.

Socialinių įgūdžių ugdymas, palaikymas ir (ar) atkūrimas senOByvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia – tai paslaugos, teikiamos asmenims (šeimoms), siekiant stiprinti jų bendravimo gebėjimus (ieškant pagalbos, prisitaikant prie naujų situacijų, dalyvaujant visuomenės gyvenime, užmezgant ir palaikant ryšius su artimaisiais ir pan.). Šią paslaugą sudaro: informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, bendravimas, maitinimo organizavimas (sriuba, karštas patiekalas, gėrimas), kasdieninio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas, grupinė ir individuali ergoterapija. Socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugų sudėtis konkrečiam asmeniui yra skirtinga, atsižvelgiant į jo poreikius.

Šią paslaugą savivaldybė organizuoja ir finansuoja asmenims (šeimoms), sudarydama sutartį su įstaiga, jeigu šią įstaigą pasirenka pats socialinių paslaugų gavėjas (globėjas, rūpintojas), kiti teisėti asmens atstovai ir jeigu šiai paslaugai nustatytas asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikis.  Prašymą socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugos poreikiui nustatyti Kauno miesto gyventojai gali pateikti seniūnijoje pagal gyvenamąją vietą.

Teikimo trukmė – pagal poreikį.

Darbo laikas: paslaugos teikiamos kiekvieną darbo dieną, pirmadienį – penktadienį nuo 9:00 val. iki 17:00 val.

Paslaugų teikimo vieta: R. Kalantos g. 128, Kaunas.

VšĮ „Pimonovų fondo globos namai”

Direktorė

Inga Šatienė

Tel. +370 686 02716.El.paštas [email protected]

www.fondoglobosnamai.lt

Pimonovų fondo globos namai

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content