VŠĮ Edukacijos centras „Saulėtekis“ įgyvendina projektą „Kūrybingai sutikime artėjančias šventes“.

VŠĮ Edukacijos centras „Saulėtekis“ įgyvendina projektą „Kūrybingai sutikime artėjančias šventes“. Kviečiame susipažinti su tarpiniais projekto rezultatais https://youtu.be/kEH25Zk8hsY. Primename, kad darbelių nuotraukas galima siųsti iki 2020m  gruodžio 10d. el paštu: [email protected] .
Projekto dalyviai darbelius taip pat gali atnešti į V. Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių, adresu: V. Krėvės pr. 97A, Kaunas. Visi darbeliai dalyvaus parodoje.

VŠĮ Edukacijos centro „Saulėtekis“ informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content