VPK Kauno m. Dainavos PK pareigūnai socialinio partnerio erdvėje pristatė tarnybinės veiklos rezultatus už 2018 metus

2019 metų vasario 06 dieną, 10.00 val. Kauno apskr. VPK Kauno m. Dainavos PK pareigūnai socialinio partnerio erdvėje, t.y. moderniame Kauno kolegijos studijų centre pristatė visuomenei, policijos pareigūnams ir darbuotojams, Dainavos mikrorajono bendruomenei, įvairių švietimo ir ugdymo įstaigų atstovams, Gričiupio ir Dainavos seniūnijų seniūnėms ir jų atstovams, svečiams iš LR Seimo ir kitiems interesantams, tarnybinės veiklos rezultatus už 2018 metus.

Dainavos PK viršininkas Stanislovas Zaikinas pristatė susirinkusiems praėjusių metų išsikeltus tikslus ir pasiektus rezultatus, aptarė svarbiausius pasiekimus tiriant nusikalstamas veikas, užkardant teisės pažeidimus bei vykdant prevencinę veiklą, apžvelgė kitus aktualius visuomenei aspektus.

 Ataskaitiniame susirinkime dalyvavo bei tarnybinę veiklą pristatė ir Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnės Asta Melajevienė ir Vilma Blažauskienė, situaciją apie svarbiausius eismo priežiūros rodiklius 2018 metais pateikė Kelių policijos valdybos Tarnybos organizavimo viršininkė Šarūnė Dzimidaitė.

 Padėkos žodžius už kartu nuveiktus darbus bei pasiektus puikius rezultatus tarė Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Pirmojo ir Ketvirtojo skyriaus vyriausieji prokurorai J.Auryla ir D.Brudnienė, gerų darbų ir gražaus bendradarbiavimo 2019 metais linkėjo Kauno pilietinės bendruomenės centro ,,Dainava“ pirmininkė J.Kaminskienė ir VšĮ ,,Veiklių mamų klubo“ Kaune vadovė D.Klimavičienė.

Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas Evaldas Lašinskas pristatė svarbiausius tikslus iškeltus policijos pareigūnams 2019 metais ir palinkėjo visokeriopos sėkmės tarnyboje.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content