Visuomenės informavimas apie visuomenei svarbių statinių projektavimo pradžią

Planuojami statyti du nauji gyvenamieji daugiabučiai namai Vinių g. 4, Kauno mieste. Minėtas žemės sklypas pagal Kauno miesto savivaldybės tarybos 2014-04-10sprendimu Nr. T-209, patenka į vidutinio užstatymo intensyvumo gyvenamąsias tertorijas, t.y. teritorijas, kuriose vyrauja mažaaukštė ir daugiabutė gyvenamoji statyba kartu su reikalinga socialine, komercine, paslaugų ir pan. infrastruktūra.

Pranešimo tikslas – supažindinti visuomenę su projektiniais pasiūlymais, informuoti apie statybos darbų pradžią ir pabaigą, sudaryti sąlygas visuomenei patikrinti, ar rengiant Projektą vykdomi su visuomene aptartų teritorijų planavimo dokumentų sprendiniai, susiję su Projektu, ar Projektas rengiamas vadovaujantis Projekto rengimo dokumentais.

DVIEJŲ NAUJŲ DAUGIABUČIŲ PASTATŲ VINIŲ G.4, KAUNO M. PROJEKTAS (PDF)

Planuojama statinio projektavimo ir statybos pradžia ir pabaiga: 2015m liepa – 2016m liepa

Daugiau informacijos suteiksime „2mm architektai“ ofise, adresu Laisvės al.101A, Kaunas

darbo valandomis: pr. – pn. 9:30-18:30

tel.: +370 670 16 231,

el.paštu: [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content