Visi turi teisę į viltį, džiaugsmą, prasmingą gyvenimą.

Informacija žmonėms patekusiems į socialinę atskirtį, alkoholikams, narkomanams. Prisijungę prie „Taikos kelio“ bendruomenės ši padės šiems žmonėms atrasti naują gyvenimo viltį, pažinti naują gyvenimą ir sugrąžins juos kaip produktyvius visuomenės piliečius. Suteiks jiems viltį gydytis, pakeisti gyvenimo būdą. Žmonės, kurie suklydo gyvenime, turi galimybę pasitaisyti ir ugdytis saugioje terpėje- bendruomenėje, kur aplinka yra saugi nuo vartojimo, primena gyvenimą šeimoje.

Viešosios įstaigos „Taikos kelias“ tikslas yra padėti, teikti moralinę, dvasinę, psichologinę, socialinę pagalbą žmonėms patyrusiems socialinę askirtį. Ši įstaiga teikia laikiną apgyvendinimą, maitinimą, aprangą, globą. Formuojamos naujos vertybės, tapti pruduktyviais ir aktyviais, atsakingais visuomenės nariais. Žmonės kurie priimami iš gatvės , praradę sveikatą, pasitikėjimą, atstumti artimųjų , dažniausiai neturi kur gyventi ir yra praradę viltį gyvenimui. Šios bendruomenės nariai mokosi prisiimti atsakomybę vienas už kitą, rūpintis vienas kitu.

Šiuo metu bendruomenė įgyvendina projektą kartu su partneriais PROJEKTAS NR. 08.3.1.- ESFA-V-411-01-0001  „ASMENŲ,  PRIKLAUSOMŲ NUO PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ,  SOCIALINĖ INTEGRACIJA“

Atvykusiam nariui reikia turėti: psichiatro pažymą, kad žmogus serga priklausomybės ligomis, kraujo tyrimą dėl ŽIV, plaučių tyrimą dėl TBC.

Teikiamos paslaugos yra nemokamos.

Daugiau informacijos: tel . +37069330303

http://www.taikoskelias.org/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content