Visi – dideli ir maži, kas važiuoti, kas pėsti rinkosi į Užgavėnių šventę Dainavos Maisto pramonės ir prekybos mokymo centro stadione

Visi – dideli ir maži, kas važiuoti, kas pėsti rinkosi į Užgavėnių šventę Dainavos Maisto pramonės ir prekybos mokymo centro stadione.

LR Seimo narys Lauras Stacevičius kartu su darželio “Pasaka” vaikučiais iškilmingai pradėjo šventę ir įteikė Užgavėnių raktą vedėjams.

Renginio metu vyko mokyklų prisistatymai, varžybos bei įspūdingiausių Užgavėnių kaukių apdovanojimai.

Nutrūktgalviškoje fiestoje netrūko šokių, dainų ir žinoma blynų… Įvairių dydžių, formų, spalvų ir skirtingų bei unikalių receptų.

Jų buvo suvalgyta virš 6000 tūkstančių!

Linkėdami Jums kuo greičiau išvaryti žiemą iš kiemo, sveikiname Užgavėnių proga!

Šventės globėjas: LR  Seimo narys Lauras Stacevičius.

Rengėjai: KPBC “Dainava”.

Partneriai:  Dainavos seniūnė Elena Skirmantienė, Kauno technikos profesinio mokymo centras, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Kauno taikomosios dailės mokykla,

L.-d. “Pasaka”.

Dalyviai: VDU “Atžalyno” progimnazija, Dainavos progimnazija, Aleksandro Stulginskio mokykla- daugiafunkcinis mokymo centras, Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla, Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla.

.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content