Virginijos Inos Bedarfienės knygos pristatymas

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje buvo pristatyta Virginijos Inos Bedarfienės knyga „Gyvenimo akimirkos”. Tai prisiminimai apie išgyvenimus, netektis ir apie autorės aktyvų gyvenimą atgavus Lietuvos nepriklausomybę 1990 m. Virginija Ina Bedarfienė, teisininkė, pirma Kauno miesto tarybos deputate, Deputatų klubo  aktyvi narė.

Dėkojame už mums pristatytas savo gyvenimo akimirkas, kurios verčia žavėtis ištremtųjų drąsa, tikėjimu ir viltimi sugrįžti į Tėvynę.

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content