Vinco Kudirkos bibliotekos Šančių padalinyje – smagūs stalo žaidimų vakarai!

Vinco Kudirkos bibliotekos Šančių padalinyje – smagūs stalo žaidimų vakarai!

Kiekvieną paskutinį mėnesio ketvirtadienį, 17 val., kviečiame ateiti kartu su su šeima arba po vieną bei smagiai praleisti laiką žaidžiant strateginius, loginius, reakcijos ir kitus smagius stalo žaidimus – gera nuotaika garantuota!

Su savimi būtina turėti galimybių pasą (dalyviams nuo 16 metų) bei užsiregistruoti bibliotekoje arba tel. 8 (37) 74 01 67.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content