Vėlinės

Lapkričio 2 d. Aleksoto seniūnijos darbuotojai aplankė Seniavos kapinėse palaidotą signatarą Liudviką Simutį, mirusius Aleksoto bendruomenės narius – Alvydą Andrėną, Algimantą Jankauską, Lietuvos karo lakūnų kapus ir uždegė jų atminimui po žvakelę.

Aviatorių memoriale Aleksote, Lietuvos aviacijos muziejaus iniciatyva, buvo uždegtos atminimo ugnelės žuvusiems aviatoriams. Popietėje dalyvavo Lietuvos aviacijos muziejaus darbuotojai, aviacijos veteranai, Aleksoto seniūnijos ir bendruomenės nariai.

?

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content