Vėlinės

Lapkričio 2 d., pietų pertraukos metu Aleksoto seniūnijos darbuotojai aplankė Seniavos kapinėse palaidotus signatarus Liudviką Simutį ir Balį Gajauską, mirusius Aleksoto bendruomenės narius – Alvydą Andrėną, Algimantą Jankauską, Lietuvos karo lakūnų kapus ir uždegė jų atminimui po žvakelę.

Po pietų Aleksote esančiame Aviatorių memoriale, Lietuvos aviacijos muziejaus iniciatyva, buvo uždegtos atminimo ugneles žuvusiems aviatoriams. Minėjime dalyvavo Lietuvos aviacijos muziejaus  darbuotojai, aviacijos veteranai, Aleksoto seniūnijos ir bendruomenės nariai.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content