Veiverių g. bus sodinamos gėlės

2015 m. gėlių sodinimo akcija Veiverių g.

Stiprinant Aleksoto gyventojų, įstaigų, įmonių ir organizacijų bendruomeniškumą, jau ne pirmus metus  Veiverių g. esančiose klombose yra sodinamos gėlės. Daugybę metų šios gražios iniciatyvos imdavosi Aleksoto bendruomenės centras, tačiau šiais metais papuošti Veiverių gatvę ir klombose pasodinti gėles iniciatyvą perėmė Kauno moksleivių aplinkotyros centras, prie kurio prisidės ir Kauno miesto tarybos narė Onutė Balžekienė, kuri kaip ir kiekvienais metais taip pat dovanos gėlių sodinukų.

Kauno Moksleivių aplinkotyros centro direktorės pavaduotoja ugdymui Vida Lauruškienė Aleksoto seniūniją informavo, kad užauginę gėles savo šiltnamiuose moksleiviai  š. m. gegužės 16 d. 14 val. sodins kairėje Veiverių gatvės pusėje (važiuojant nuo Vytauto Didžiojo tilto)  esančiose klombose. Dešinėje pusėje  esančios klombos šiais metais bus naikinamos, nes  birželio viduryje  turėtų prasidėti dviračių ir pėsčiųjų tako tiesimo darbai.

Moksleivių užauginti ir puoselėti serenčių ir meksikinių žydrūnų žiedai džiugins kiekvieno aleksotiškio akį iki pat vasaros pabaigos.

Pasak Vidos Lauruškienės, dalijimasis tuo, ką sukuriame patys ir kas suteikia daug laimės ir džiaugsmo – vienas svarbiausių draugiškos ir atsakingos bendruomenės bruožų, tad maloniai kviečiame pasidžiaugti kartu bei pasigrožėti naujaisiais gėlynais!

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content