VDU Žemės ūkio akademijos Verslo ir socialinės partnerystės centras ir LR Žemės ūkio ministerija organizuoja specializuotą gyvulininkystės parodą

Rugsėjo 28–30 d. visus, susijusius su žemės ūkio sektoriumi, besidominčius gyvulininkystės sektoriaus aktualijomis, naujausiomis technologijomis ir produktais gyvulininkystei, ar norinčius iš arti pamatyti įvairiausių veislių gyvūnus, kviečiame į gyvulininkystės parodą, kurią VDU Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) organizuoja kartu su LR Žemės ūkio ministerija. Parodos programą ir kitą informaciją apie parodą galima rasti internete, adresu https://expoacademia.lt/gyvulininkystes-paroda.

 

Atvykusiųjų į parodą lauks:

  • mėsiniai ir pieniniai galvijai, žirgai, avys, ožkos, triušiai, naminiai paukščiai;
  • produktai ir paslaugos, skirtos gyvulininkystei;
  • amatų ir sodinukų mugė;
  • daugybė atrakcijų kiekvienam.

 

„Gyvulininkystės paroda 2023“ – didžiausias tokio pobūdžio specializuotas renginys Lietuvoje. Šių metų renginio programoje – ne tik veislinių gyvūnų ekspozicijos, įmonių ir organizacijų prisistatymai, edukacinių programų įvairovė, bet ir naujausios žinios tarptautinėje konferencijoje „Gyvulininkystės konkurencingumo stiprinimas. KPP programos geroji patirtis”, kurią VDU ŽŪA organizuoja kartu su LSMU Veterinarijos akademija. Konferencijos, vyksiančios rugsėjo 28–29 d. (ketvirtadienį ir penktadienį), programą galite rasti internete, adresu https://expoacademia.lt/lt-gyvulininkystes-paroda-lankytojams-konferencijos-programa.

 

Parodos darbo laikas: rugsėjo 28–29 d. (ketvirtadienį ir penktadienį) nuo 9 iki 17 val. ir rugsėjo 30 d. (šeštadienį) nuo 9 iki 16 val.

 

Visų parodos renginių lankymas – nemokamas.

Parodos programa_>>>spausti

Konferencijos programa >>>spausti

Parodos organizatoriai:

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content