VDU Kauno Botanikos sode koncertavo Evelina Sašenko

Vakar, VDU Kauno Botanikos sode koncertavo Evelina Sašenko. Botanikos sodo rožyne puikiai skambėjo Evelinos Sašenko (vokalas) ir Nerijaus Bakulos (akordeono) prancūzų kalba Y. Montand, Ch. Aznavour, J. Brel, E. Piaf atliekamos dainos.

Programą „Neišsiųsti meilės laiškai“ klausėsi gausus būrys dainininkės gerbėjų. Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė ir VDU Kauno botanikos sodo direktoriaus pavaduotoja Kristina Mulevičienė žiūrovų vardu dėkojo dainininkei ir kvietė vėl sugrįžti.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content