VDU Kauno Botanikos sode atidaryta Ramutės Stakėnienės fotografijų paroda

Š. m. kovo 17 d. VDU Kauno Botanikos sode atidaryta Ramutės Stakėnienės fotografijų paroda. Parodoje eksponuojami Jos pačios sukurti, ant šilko  tapyti kaktusų žiedai. Paroda puikiai dera prie tikrų kaktusų aplinkos.

Parodos atidarymas buvo lyg nedidelis spektaklis su fleitos muzika ir dainų autoriaus ir atlikėjo Virgio Stakėno puikiai atliktu žynio vaidmeniu.

15 metų lavinanti tapybos ant šilko techniką Ramutė Stakėnienė dalyvavo daugiau kaip 30 parodų, surengė 9 personalines parodas, dalyvavo Lietuvos ir užsienio festivaliuose bei kituose renginiuose. Autorė sukūrė apie 30 parodinių kolekcijų. Jos fotografijų paroda „Floreant Cactaceae!“ VDU Kauno botanikos sodo oranžerijoje ( Ž. E. Žilibero g. 6) veiks iki balandžio 17 d.

R. Stakėnienės parodos atidarymas 1sumazinta R. Stakėnienės parodos atidarymas 2sumazinta R. Stakėnienės parodos atidarymas 6sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content