Vaškų miestelio šventė

Jau 15 metų bendrauja Pasvalio rajono Vaškų seniūnija ir Kauno miesto Aleksoto seniūnija. Šias dvi seniūnijas sujungė Vaškų gatvės, esančios Aleksoto seniūnijoje, pavadinimas. Prieš 15 metų Aleksoto seniūnija ir bendruomenė surengė Aleksoto šventę, į kurią pakvietė miestus, miestelius, kurių pavadinimais pavadintos Aleksoto gatvės. Taigi, nuo to laiko kasmet keičiamės delegacijomis ir dalyvaujame vieni kitų šventėse.

Liepos 7 d. Vaškų miestelio įkūrimo šventėje dalyvavo ir Aleksoto bendruomenės delegacija. Pamėginome priminti Vaškiečiams, kad mūsų gerbiamas Kauno burmistras Jonas Vileišis buvo kilęs iš Pasvalio krašto ir gimė Medinių kaime ant rubežiaus su Vaškais. Taigi, į Vaškus atvykome su Jono Vileišio personažu. Pasveikinę pagal to meto tradicijas, ir atvežę „oranžų”, buvome pasitikti audringais plojimais.

Pasveikinti su miestelio švente Vaškiečius bei svečius atvyko ir Pasvalio meras Gintautas Gegužinskas.

Už gražią šventę, labai nuoširdų priėmimą ir aukštaitišką vaišingumą dėkojame Vaškų seniūnui Kęstučiui Jasėnui ir seniūnijos kolektyvui, buvusiam Vaškų seniūnui Vladui Vitkauskui, priėmusiam mūsų delegaciją savo namuose.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content