Vasaros skaitykla Dainavos parke

2023 metų birželio mėn. 6 dieną Kauno Vinco Kudirkos Viešoji biblioteka pristatė naują kultūros erdvę – vasaros skaityklą Dainavos parke, šalia tvenkinio ir pavėsinės. Miestiečius maloniai pasitiko bibliotekos kultūros vadybos skyriaus vedėja Monika Straupytė, kultūrinės veiklos vadybininkė Simona Dirmienė, Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos ir kvietė užeiti į vidų.

Daug teigiamų emocijų, skambaus juoko, džiaugsmo akimirkų suteikė „Vėjų teatro“ spektaklis –   teatralizuotas koncertas „Apie žuvis, ausis ir mamą“. Aktoriai Pijus ir Martyna gyvai atliko pačių kurtą muziką įvairiais instrumentais, skambėjo dueto dainos, sukurtos pagal Mariaus Marcinkevičiaus eilėraščius. Visai šeimai skirto spektaklio žiūrovai galėjo ne tik klausyti, bet ir kartu judėti, dainuoti nesudėtingus tekstus: „Ausys lapsi, pypkė papsi, o nuo šalčio dantys klapsi…“, „Ežeras platus kaip blynas, čia gyvena lynas, paskrajoti, padainuoti, pelekais dangun pamojuoti“, „Mažytis namukas, mažytis šuniukas, mažytis nykštukas, mažytis pieštukas“ ir eilė kitų.

„Kviečiame visą vasarą, iki pat rugpjūčio mėnesio pabaigos užsukti į Dainavos parko skaityklą . Čia galėsite skaityti ir skolintis knygas, skaityti spaudą, žaisti stalo ir lauko žaidimus, naudotis nemokamu internetu, dalyvauti renginiuose ir edukacijose, – pasibaigus koncertui, miestiečius pakvietė Monika Straupytė.

„Kiekvienas iš mūsų bibliotekoje galime rasti sielos ramybę, paguodą sielvarte, moralinį atsinaujinimą ir laimę, jei tik žino, kaip „turėti tą brangų raktą, kuris atrakina paslaptingas šio lobyno duris“. (Matthews) (Lubbock).

Straipsnio ir nuotraukų autorė Dainavos seniūnijos bendruomenės narė Birutė Zeigienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content