Vasario 16-osios renginiai lopšelyje- darželyje „Rokutis“

Lopšelyje- darželyje „Rokutis“ vasario 1-16 dienomis vyko kūrybinis projektas „Aš labai myliu Lietuvą“ skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginių metu darželio mokytojai su ugdytiniais kalbėjo apie Lietuvą, piešė piešinius, kuriais papuošė darželio erdves. Lauke, po ąžuolu, iš ledo plytų, mažieji ugdytiniai pastatė įspūdingą trispalvę vėliavą, kuri džiugino ne tik tėvelių, bet ir praeivių akis.

Vasario 15-ąją darželio bendruomenė susirinko paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos prie tautiškai papuošto medžio. Degant aukurui vaikai Lietuvai dovanojo eilėraščius, mesdami į liepsnas gintaro dulkes išsakė linkėjimus Lietuvai. Renginį vainikavo daina – ,,Mano Lietuva“, kurią šokant fleshmobą dainavo visa darželio bendruomenė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content