Vasario 16- oji Aleksoto seniūnijoje

Kaip kasmet vasario 16 d. Aleksoto bendruomenės centro nariai ir Aleksoto seniūnijos darbuotojai susitinkame karo muziejaus sodelyje dalyvauti iškilmingoje Lietuvos trispalvės pakėlimo ceremonijoje.

Smagu pasidžiaugti, kad šiais metais kaip niekad gausiai susirinko aleksotiškių.

18 val. Aleksoto seniūnijoje vyko vasario 16- tosios paminėjimo vakaras, kurio metu pasveikinome Aleksoto bendruomenės centro pirmininką Zenoną Šalną, apdovanotą Santakos garbės ženklu. Labai malonu, kad tokiu garbingu ženklu apdovanotas ir Lietuvos aviacijos muziejaus muziejininkas Jonas Čapas.

Nuoširdžiai sveikiname mūsų bendruomenės narius, gavusius tokį aukštą apdovanojimą.

Vakaro metu buvo prisiminta garbinga mūsų šalies istorija ir pristatyti 4 uniformuoti XIX a. pradžios pėstininkų kariuomenės kariai, kuriuos atstovavo: Tomas Makarevičius, Gintautas Povilaitis, Vytautas Valenta ir Rimantas Kizys. Karius pristatė ir su to laikotarpio istorija supažindino istorikas Algimantas Daugirdas.

Vakaro pabaigoje klausėmės armonikėlės užburiančių melodijų, kurias mums dovanojo armonikierius Rimantas Balčiūnas.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content