Vandens tiekimas Elnių g. 4, 8, Kiaunių g. 1 – 14, Kiškių g. ir Raudonojo Kryžiaus g. 1

UAB ,,Kauno vandenys“ informuoja, kad 2023 m. balandžio 13 d. dėl atliekamų darbų vandens tiekimas laikinai stabdomas Elnių g. 4, 8, Kiaunių g. 1 – 14 – 2023-04-13 nuo 9.00 val. iki 17.00 val. dėl vandentiekio magistralinės linijos rekonstrukcijos darbų.

Kiškių g., ir Raudonojo Kryžiaus g. 1– 2023-04-13 nuo 9.00 val. iki 17.00 val. dėl vandentiekio magistralinės linijos rekonstrukcijos darbų vanduo laikinai bus tiekiamas sumažintų slėgiu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content