Valstybės pažinimo centre

Kauno pedagogų kvalifikacijos centro pakvietimu Aleksoto bendruomenės centro aktyvas lankėsi Vilniuje, Prezidentūroje įsikūrusiame Valstybės pažinimo centre.

Informatyvi ir įdomi ekskursija tęsėsi 3 val. per kurias sužinojome kaip dirba seimas, vyriausybė, kam ir kokios pavaldžios institucijos. Ekskursijos metu pasitikrinome ar visada elgiamės pilietiškai, sužinojome kaip skirstomas Lietuvos biudžetas ir dar daug įdomių faktų, susijusių su valstybingumu.

Dėkojame Kauno pedagogų kvalifikacijos centro darbuotojams už surengtą puikią ekskursiją.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content