Valakupių reabilitacijos centro Kauno skyrius, vykdo Institucinės globos pertvarkos projektą „Įdarbinimas su pagalba”

Valakupių reabilitacijos centro, Kauno skyrius, dirba su neįgaliasiais, vykdo Institucinės globos pertvarkos projektą „Įdarbinimas su pagalba”.
Įdarbinimo su pagalba paslaugos tikslas – padėti darbingo amžiaus asmeniui, kuris nori ir gali dirbti atviroje darbo rinkoje, tačiau dėl savo negalios pobūdžio ir (ar) visuomenėje vyraujančios diskriminacijos negali rasti darbo ir (ar) įsitvirtinti atviroje darbo rinkoje, pagal savo gebėjimus ir rinkos galimybes bei suteikti jam tolimesnę pagalbą įsitvirtinant darbo vietoje.

Projekto metu dalyviai yra mokomi susikurti CV, parašyti motyvacinį laišką, atpažinti savo stipriąsias puses, padėsiančias įsidarbinti.

Pagalba yra individuali, orientuota į asmens norus ir poreikius ir žinoma nemokama.

Jeigu yra asmenų (organizacijų, dirbančių su neįgaliaisiais), kuriems būtų aktualus toks projektas ir norėtų dalyvauti, drąsiai kreipkitės.

Projekte gali dalyvauti:

  • Asmenys nuo 18 m.
  • Asmenys, kurie turi nuo 20 proc. iki 55 proc. nustatytą darbingumą.
  • Asmenys, kurie turi F diagnozę (psichikos, proto, intelekto negalia).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content