Vaišvydavos karjere planuojama organizuoti Lietuvos kariuomenės karių pratybas

Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto Didžiojo jėgerių batalionas informuoja, kad nuo rugsėjo 6 iki rugsėjo 12 d. nuo 9.00 iki 17.00 val. Vaišvydavos karjere planuoja organizuoti Lietuvos kariuomenės karių pratybas.

Mokomoji garsinė imitacija naudojama nebus. Pratybų metu bus naudojamos plaukiojimo ir nardymo priemonės, bus laikomasi priešgaisrinių reikalavimų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content