Vaišvydavos karjere ir Kauno mariose planuojamos organizuoti Lietuvos kariuomenės karių pratybos

Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto Didžiojo jėgerių batalionas informuoja, kad 2021 m. nuo  rugpjūčio 16 d. 8.00 val. iki rugpjūčio 20 d. 18.00 val. Vaišvydavos karjere ir Kauno mariose planuojamos organizuoti Lietuvos kariuomenės karių pratybos.

Mokomoji garsinė imitacija naudojama nebus. Pratybų metu bus naudojamos valtys su varikliu, nardymo įranga, laikomasi visų priešgaisrinių reikalavimų.

Už  saugą ir aplinkosaugos reikalavimų laikymąsi  pratybų metu atsako pratybų vadovas.

Dėl papildomos informacijos kreiptis tel. 8657 79404

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content