Vaikų vasaros stovykla ,,Kur gyvena šypsena”

Birželio 10 d. Kauno lopšelyje – darželyje „Rokutis“ pradėjo veikti vaikų poilsio stovykla „Kur gyvena šypsena“. Nuostabus, saulėtas pirmadienio rytas pakvietė visus stovyklos pirmai dienai.  Skambant darželio himnui, suplevėsavo „Rokučio“ vėliava, kaip simbolis, paskelbęs stovyklos atidarymą. Mažuosius linksmino ir išdaigas krėtė du linksmuoliai klounai. Po linksmų dainų ir šokių, vaikai, padedami suaugusiųjų kūrėsi palapinių miestelį, kuris stovės iki pat stovyklos uždarymo. Vaikams besikuriant, į kiemą įdardėjo  didžiulį garsą skleisdami, auklėtojos Sandros Survilienės suorganizuoti 12  Kauno baikerių. Vaikų džiaugsmui ir nuostabai nebuvo galo… O baikerių būta draugiškų ir geraširdžių. Jie pakvietė ne tik apžiūrėti motociklus, bet ir leido ant jų pasėdėti, pasimatuoti šalmą, ir net garsiai pagazuoti motociklą. Viešnagė užtruko beveik iki pat pietų. Pasivaišinę ledais, baikeriai su vaikais atsisveikino ir išrūko savais keliais, palikdami vaikams neišdildomą įspūdį. Po pietų laukė dienos miegelis, tiesiog palapinėse. Pasibaigus vakarienei, mažųjų laukė kūrybinės dirbtuvėlės, – vaikai tapė dienos įspūdžius, gražiai apdailindami medžių kamienus, papuošė savo aplinką.

Būk stiprus ir ištvermingas! Tokiu šūkiniu prasidėjo antra stovyklos diena. Daug įdomybių  vaikų laukė susitikime su Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariais savanoriais. Savanoriai aprodė kareivišką amuniciją, išpiešė vaikų veidelius, kad taptų „nematomais“, leido vaikams pasijusti tikrais kariais – pasimatuoti kareivišką šalmą ir liemenę. Bet visų nuostabai nebuvo galo, kai be ugnies savanoriai išvirė košę, kurią noriai ragavo visi vaikai. Mažieji galėjo išbandyti akies taiklumą šaudydami į

cof

lentą, rungtyniauti bėgimo distancijoje įlipus į kareivišką miegmaišį, mėtyti „kovines granatas“ į taikinį, pažinti karinę amuniciją iš arti bei ją išbandyti. Kareivišku gyvenimu ypač domėjosi berniukai, tikimės, jog šis susitikimas su kareiviais – ne paskutinis.

Po pietų vaikučių laukė dar viena staigmena – susitikimas su asociacijos „Šuns ritmu“ nariais. Į svečius atvyko ir penki apmokinti šunys, kurie labai mielai bendravo su vaikais.. Asociacijos nariai pademonstravo šuniukų sugebėjimus, vykdomus pagal komandą.

Trečioji stovyklos diena pakvietė į kelionę į VŠĮ „Zooparką“ Kalvarijos savivaldybėje. Kol vyresnieji keliauja, mažieji išbando įvairias vandens pramogas. Tikimės, jog kiekviena stovyklos diena vaikams bus įdomi ir įsimintina.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content