Vaikų kūrybinė stovykla Madeiroje

Balandžio 8 – 14 dienomis Madeiroje (Portugalija) vyko vaikų kūrybinė stovykla, viešėjo trisdešimt

cof

devyni Erasmus+ projekto „Saulės nuspalvinti, jūros suvienyti“ dalyviai iš Danijos, Portugalijos, Rumunijos, Gvadelupės (Prancūzija) ir Lietuvos. Kūrybinėje stovykloje dalyvavo keturi Kauno lopšelio-darželio „Rokutis“ ugdytiniai ir du pedagogai.

Tai yra tarptautinis – Erasmus+  programai parengtas projektas, kuris vyksta jau treji metai. Projekto partneriai: Danijos, Portugalijos, Rumunijos, Lietuvos ir dvi Guadelupės (Prancūzija) mokyklos, vaikų amžius – nuo 4 iki 12 metų. Pagrindinis projekto tikslas – pažinti kitus, susivienyti bendram kūrybiniam darbui, jungiant į vieną puokštę skirtingas bendruomenes, kalbas, kultūras. Tai transformacinis-kūrybinis projektas, apimantis muzikos, šokio, menų sritis.

Stovyklos metu vaikai ir pedagogai  turėjo galimybę praplėsti dailės technikos – mozaikos dėliojimo įgūdžius, buvo kuriamas mozaikos paveikslas, vaizduojantis projekto pavadinimo simbolius – jūrą ir saulę.

Kelionės metu vaikai ir pedagogai aplankė istorijos muziejų, botanikos sodą, Madeirą parką, mažuosius pradžiugino galimybė atsigaivinti baseinų komplekse.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content