Užuojauta Vytauto Vasiliausko artimiesiems

Mirė Vytautas Vasiliauskas, Naugardiškių bendruomenės įkūrėjas, daug prisidėjęs prie Naugardiškių parko įkūrimo ir puoselėjimo. Nuoširdžiausia užuojauta velionio dukrai, artimiesiems ir visiems jį pažinojusiems.

Vytautas Vasiliauskas bus pašarvotas kovo 18 d. nuo 12 val. Jonučių laidojimo namuose (J. Šimkaus g. 22, Garliava). Išlydimas bus kovo 19 d. 14 val. ir laidojamas Petrašiūnų kapinėse. Šventos Mišios Aleksoto Šv. Kazimiero bažnyčioje kovo 19 d. 9 val.

 

Aleksoto seniūnija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content