Užuojauta mirus Dainavos bendruomenės nariui Albinui Slavickui

ALBINAS SLAVICKAS (1937-2015)
Mirus Albinui Slavickui, Dainavos bendruomenės nariui, asociacijos „Kovo 11-osios gatvės bendrija“ steigėjui, Nepriklausomų rašytojų sąjungos nariui, nuoširdžiai užjaučiame šeimą ir artimuosius.
Velionis pašarvotas Gerojo Ganytojo bažnyčios (V. Krėvės pr. 95 A) mažojoje salėje. Laidotuvės trečiadienį, lapkričio 11 d. Petrašiūnų kapinėse.
Dainavos seniūnijos vardu, seniūnas Alvydas Malinauskas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content