Užsakykite reikalingas paslaugas el. priemonių pagalba

Savivaldybės ir seniūnijų teikiamas paslaugas galima užsakyti el. priemonių pagalba. Tai sutaupys laiko, nereikės vykti į padalinius kad užsakyti gyventojams reikalingas paslaugas.

– Su gyvenamosios vietos deklaravimu susijusias paslaugas rasite ,,Gyvenamosios vietos deklaravimas ir kitos seniūnijų teikiamos pažymos“,

-Charakteristikos, būtinos leidimui laikyti ginklą, užsakyti  galima pasirinkus ,, Viešoji tvarka, žala mieste ir aplinkosauga

Prisijungę https://epaslaugos.kaunas.lt/ arba epaslaugos.lt rasite ir galėsite užsakyti ir kitas Kauno miesto savivaldybės   teikiamas paslaugas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content