Užgavėnės VDU Kauno botanikos sode

Vakar VDU Kauno Botanikos sode vyko Užgavėnių šventė. Nors oras nebuvo labai žiemiškas, tačiau atvyko daug aleksotiškių ir miesto svečių, kurie norėjo galutinai išvaryti žiemą.

Aleksoto bendruomenės centro kiaušinienė, Onos blynai, „Retromobile“ blynai ir karšta arbata kaip mat buvo išragauti.

Įvairios rungtys vaikams, kurias vedė Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos mokytojai, įtraukė vaikus į žaidimų siautuly. Užgavėnių šokiai ir žaidimai, gražiausių kaukių apdovanojimai ir kitos linksmybės, kurioms dirigavo Aleksoto liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“ neleido nuobodžiauti. Gražuolė Morė, kurią pagamino Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos moksleiviai buvo sudeginta ant laužo kaip simbolis besibaigiančios žiemos.

Dėkojame pagrindiniams šventės organizatoriams: VDU Kauno Botanikos sodui, Aleksoto bendruomenės centrui, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijai ir Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijai, istorinių automobilių klubui „Retromobile“. Taip pat dėkojame šventės rėmėjams „Liūtukui ir Ko“, IĮ Rimutės Povilaitienės, MB „Saltė“, radijos stočiai „Tau“ ir šventės vedėjui Zenonui Šalnai.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content