Užgavėnės Aleksote

užgavėnės VDU Kauno botanikos sode 2016s17sumazintaVakar VDU Kauno Botanikos sode vyko Užgavėnių šventė. Kaip niekad sulaukėme daug svečių iš įvairių Kauno seniūnijų. Garbingiausi šventės svečiai Kauno vicemeras Simonas Kairys, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas, LR Seimo narė Vida Marija Čigriejienė, tarybos nariai Rimantas Mikaitis ir Onutė Balžekienė, bei klebonas Valius Zubavičius su įspūdinga kauke.

Gražus oras pritraukė aleksotiškius ir svečius, norinčius galutinai išvaryti žiemą.

Onos blynai, Aleksoto bendruomenės centro kiaušinienė, VDU Kauno Botanikos sodo blynai ir sviestas, pagardintas įvairiomis žolelėmis kaip mat buvo išragauti.

Įvairios rungtys vaikams, kurias vedė J. Dobkevičiaus progimnazijos mokytoja Viktorija Pupiuvienė, sutraukė būrį vaikų. Užgavėnių šokiai ir žaidimai, gražiausių kaukių apdovanojimai ir kitos linksmybės, kurioms dirigavo folkloro ansamblis “Alda“ ir Aleksoto liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“ neleido nuobodžiauti.

Dėkojame pagrindiniams šventės organizatoriams: VDU Kauno Botanikos sodui, Aleksoto bendruomenės centrui ir ansambliams „Alda“ ir „Svirbė“.

20160207_140332sumazinta 20160207_140620sumazinta 20160207_141800sumazinta

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content