UŽGAVĖNĖS ALEKSOTE

Manau, kad Dievulis mus myli, nes leido atšvęsti Užgavėnes VDU Botanikos sode, išvengiant lietaus. Labai ačiū visiems nenuilstantiems organizatoriams, kurie jau eilę metų, nesiekdami jokios sau naudos, rengia aleksotiškiams, miestiečiams ir svečiams Užgavėnių šventę.

Ačiū Aleksoto bendruomenės centrui, Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansambliui ,,Svirbė“, ačiū VDU Botanikos sodo administracijai, ačiū ansambliui ,,Linago“, ačiū LR seimo nariui Mindaugui Puidokui. Dėkoju nepakartojamam  šventės vedėjui, folkloristui, tikram aukštaičiui, Antanui Laurinkevičiui.

Ačiū rėmėjams: MB ,,Saltė“ ir Rimutės Povilaitienės individualiai įmonei už riestainius ir priedus kiaušinienei. Ačiū Aleksoto bendruomenės centrui už nuostabiai skanią kiaušinienę.

Ačiū už žaidimus ir atrakcijas Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijai ir už gražuolę Morę Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijai.

Taigi, švelnioji žiema išvaryta ir sveikiname visus su pavasariu!

Aleksoto seniūnė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content