Užgavėnės Aleksote

Šiais metais Užgavėnių šventė sutraukė daug Aleksotiškių ir svečių. VDU Botanikos sode šeimininkavo VDU folkloro ansamblis „Linago“, kurie visus susirinkusius  ragino linksmintis, šokti ir daug valgyti, taip kaip reikalauja Užgavėnių šventės papročiai.

Šokiai ir žaidimai, kuriuos vedė ne tik ansamblio nariai, bet ir Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos mokytojai neleido sušalti.

Gražiausių kaukių rinkimuose  daugiausiai prizų susirinko mūsų mažieji šventės dalyviai.

Po lemtingos Lašininio ir Kanapinio kovos buvo sudeginta gražuolė Morė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems šventėje ir ypatingai šventės rengėjams- VDU Botanikos sodui ir Aleksoto bendruomenės centrui, padėjėjams- Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijai ir Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijai, bei už įsteigtus prizus kaukėms IĮ Rimutės Povilaitienės ir MB „Saltė“.

Aleksoto seniūnijos informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content