Už keliones viešuoju transportu galima atsiskaityti naudojant programėlę ,,Žiogas“

Kauniečiai ir miesto svečiai jau gali išmėginti mobiliajam telefonui skirtą bilietų žymėjimo programėlę „Žiogas“.
Tai patogus būdas susimokėti už keliones viešuoju transportu.  Bendrovės „Kauno autobusai“ komandos sukurta programėle „Žiogas naudotis paprasta.
Kad ji pradėtų veikti, reikia keleto žingsnių – parsisiųsti programėlę, prisiregistruoti ir susikurti paskyrą bei papildyti programėlės sąskaitą nuo 2 iki 56 eurų.
Lipant į autobusą ar troleibusą pro priekines duris, keleivis turės įsijungti „Žiogo“ programėlę savo telefone, nuskenuoti QR kodą ir parodyti vairuotojui telefone pažymėtą bilietą.
Žiogo“ programėlės pasirodymo proga visi iki mėnesio galo už kelionę mokės s – 10 euro centų , priklausomai nuo turimų lengvatų ši suma gali būti dar mažesnė – 5 ar vos 2 centai.
Nuo gruodžio 1 dienos „Žiogas“ suteiks papildomų privalumų. Žymėdami vienkartinius bilietus, per kalendorinį mėnesį neišleisite daugiau nei kainuoja mėnesinis bilietas, t. y. 28 eurus.
Pavyzdžiui, studentui ar moksleiviui, žymint vienkartinius bilietus po 35 centus ir pasiekus 5,60 eurų sumą, visi išleisti pinigai automatiškai virs mėnesiniu bilietu.
Žymint bilietus mobiliąją programėle „Žiogas“, keleivis nemokamai galės persėsti per 30 minučių į kitą autobusą ar troleibusą.
Daugiau informacijos – http://ziogas.kaunas.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content