UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Informuojame Jus, kad UAB „Kauno vandenys“ įgyvendindama Europos Sąjungos Sanglaudos fondo lėšomis finansuojamus projektus Jūsų gatvėje įrengė centralizuotus vandentiekio ir (arba) nuotekų tinklus. Kviečiame Jus pasinaudoti galimybe prisijungti prie šių tinklų. UAB „Kauno vandenys“ tiekiamas vanduo yra geros kokybės ir atitinka Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos keliamus reikalavimus. Nuotekos, kurios surenkamos centralizuotų tinklų pagalba, yra nukreipiamos į Kauno m. nuotekų valymo įrenginius ir išvalomos iki Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos keliamų reikalavimų. Taip prisidedama prie mus supančios aplinkos išsaugojimo.

UAB “Kauno vandenys” pasiruošę kompensuoti vartojimo kredito palūkanas gyventojams, kurie nuspręs šio vartojimo kredito pagalba prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų, t.y. gyventojams vartojimo kreditas prisijungimui prie tinklų papildomai nieko nekainuos. UAB “Kauno vandenys” pasirašytų su gyventoju vartojimo kredito palūkanų kompensavimo sutartį ir kompensavimas būtų pradėtas po to, kai gyventojas prisijungtų prie centralizuotų tinklų bei taptų UAB “Kauno vandenys” abonentu, t.y. būtų pasirašyta vandens tiekimo ir (arba) nuotekų nuvedimo sutartis priklausomai nuo to, kokie centralizuoti tinklai yra pakloti Jūsų gatvėje. Daugiau informacijos apie vartojimo kredito palūkanų kompensavimą galite rasti Palūkanų kompensavimo sutartyje (pridedama). Atkreipiame dėmesį į tai, kad šis pasiūlymas galioja tuo atveju, kai vandens tiekimo ir/ar nuotekų nuvedimo sutartis su UAB „Kauno vandenys“ bus pasirašyta iki 2015 m. gruodžio mėn. 31 d.

Dėl bendros informacijos apie reikalingas atlikti procedūras ir jų eiliškumą galite kreiptis į Vytautą Navicką telefonu (8 37) 301828 arba mob. tel. (8 686) 42352. Gyventojai daugiau informacijos apie vartojimo kredito sąlygas gali rasti bankų internetiniuose puslapiuose.

Mūsų partneris AB SEB bankas šiuo metu www.seb.lt skelbia tokias vartojimo kredito sąlygas:

  • vartojimo kredito paskirtis – prisijungti prie centralizuotų vandens ir nuotekų tinklų;
  • metų palūkanos – 9,9 proc.;
  • netaikomas sutarties sudarymo mokestis;
  • netaikomas mokestis už grąžinimą anksčiau.

Šios vartojimo kredito sąlygos galioja tik renkantis šį pasiūlymą iki 2015 m. gruodžio 31 d.

Daugiau informacijos telefonu 1528 arba www.seb.lt/vk.

Gyventojai, norintys prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų, turi pateikti prašymą prisijungimo sąlygoms gauti UAB “Kauno vandenys“ Aukštaičių g. 43, III aukštas (Techninėje grupėje).

Norint gauti prisijungimo sąlygas su prašymu būtina pateikti žemės sklypo ribų planą, VĮ Registrų centro pažymėjimo apie nekilnojamo turto priklausomybę (žemei ir statiniams) bei gyvenamojo namo aukštų planų kopijas.

Detalesnę informaciją apie prisijungimo sąlygas galima gauti UAB „Kauno vandenys“ telefonu (8 37) 301732.

Sutartį dėl palūkanų kompensavimo galima pasirašyti UAB Kauno vandenys“ Aukštaičių g. 43, Abonentų skyriaus sutarčių sudarymo grupėje (IV korpusas 3 kabinetas), telefonas (8 37) 301 752.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content