Prisijungiant prie vandentiekio ir nuotekų tinklų, už gautą kreditą bus kompensuojamos palūkanos

Informuojame, kad UAB „Kauno vandenys“ įgyvendindama Europos Sąjungos Sanglaudos fondo lėšomis finansuojamus projektus, Kauno gatvėse įrengė centralizuotus vandentiekio ir nuotekų tinklus. Kviečiame Jus pasinaudoti galimybe prisijunti prie šių tinklų.
UAB „Kauno vandenys“ tiekiamas vanduo yra geros kokybės ir atitinka Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos keliamus reikalavimus. Nuotekos, kurios surenkamos centralizuotų tinklų pagalba, yra nukreipiamos į Kauno m. nuotekų valymo įrenginius ir išvalomos iki LR bei ES keliamų reikalavimų. Tokiu būdu prisidedama prie mus supančios aplinkos išsaugojimo.
UAB „Kauno vandenys“ pasirengusi kompensuoti vartojimo kredito palūkanas gyventojams, kurie nuspręs prisijunti prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų, t. y. gyventojams vartojimo kreditas prisijungimui prie tinklų nieko nekainuos.
UAB „Kauno vandenys“ su gyventoju pasirašytų vartojimo kredito palūkanų kompensavimo sutartį ir kompensavimas būtų pradėtas po to, kai gyventojas prisijungtų prie centralizuotų tinklų ir taptų UAB „Kauno vandenys“ abonentu, t. y. būtų pasirašyta vandens tiekimo ir/arba nuotekų šalinimo sutartis priklausomai nuo to, kokie centralizuoti tinklai yra pakloti Jūsų gatvėje.
Atkreipiame dėmesį, kad šis pasiūlymas galioja tuo atveju, kai vandens tiekimo ir/ar nuotekų šalinimo sutartis su UAB „Kauno vandenys“ bus pasirašyta iki 2015 m. gruodžio 31 d.
Dėl bendros informacijos apie reikalingas atlikti procedūras ir jų eiliškumą galite kreiptis į Vytautą Navicką tel. 30 18 28 arba mob. tel. 8 686 42352.
Gyventojai, norintys prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų, turi pateikti prašymą UAB „Kauno vandenys“ Aukštaičių g. 43, III aukštas (Techninė grupė) prisijungimo sąlygoms gauti. Su prašymu būtina pateikti žemės sklypo ribų planą, VĮ Registrų centro pažymėjimą apie nekilnojamo turto priklausomybę (žemei ir statiniams) bei gyvenamojo namo aukštų plano kopijas.
Detalesnę informaciją apie prisijungimo sąlygas galima gauti UAB „Kauno vandenys“ tel. 30 17 32.
Sutartį dėl palūkanų kompensavimo galima pasirašyti UAB ,,Kauno vandenys“, Aukštaičių g. 43, Abonentų skyriaus sutarčių sudarymo grupėje (IV korpusas, 3 kab.).

UAB „Kauno vandenys“ informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content