UAB ,,Kauno vandenys“ atliekami darbai

UAB ,,Kauno vandenys“ atliekami darbai:

UAB „Kauno vandenys“ vykdo vandentiekio tinklo sklendžių mazgo Panerių g. 258 rekonstrukcijos darbus:

2020-08-25 d. UAB „Kauno vandenys“ atlieka vandentiekio tinklų perjungimo darbus (rangovas – UAB „KRS“ vykdo paruošiamuosius darbus).

2020-08-26 d. – nuo 8 val. iki 11:30 val. DN300 intarpo tarp naujai pastatytos DN300 sklendės ir vandentiekio vamzdžio sumontavimas, atliekami bandymai ir pradedami vandentiekio kameros atstatymo darbai (darbus vykdo rangovai – UAB „KRS“; vandentiekio tinklo, permontuoto vandentiekio sklendžių mazgo sujungimą atlieka –UAB „Energosistemos“).

2020-08-27 d. – UAB „Kauno vandenys“ atstato įprastą vandens tiekimo režimą.

Visų rekonstrukcijos darbų metu Šilainių ir Romainių mikrorajonams vanduo bus tiekiamas sumažintu slėgiu. Vandens kokybė gali pablogėti Jonavos g., Centro, Vilijampolės, Šilainių, Romainių mikrorajonų gyventojams. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Tirkiliškių g. 52 – remontuojamas vandentiekio įvadas.

Kęstučio g. – vandentiekio kapų remontas.

Stakių g. 4, Vidurinė g. 22 – vandens apskaitos mazgų remontas.

Kęstučio g. 79 – įgriuvos tvarkymas ( tęsiami darbai ).

  1. Smetonos al. 13 – buitinių nuotekų linijos DN200 remontas.

Pravienos g. 13, Sodų g. 24 – tinklų profilaktika pagal gautus skundus.

  1. Donelaičio g. 9A, M. Riomerio g. 29, Plento g. 12, A. Mickevičiaus g. 7 – buitinių ir paviršinių nuotekų tinklų plovimas.

Kalniečių g. – buitinių nuotekų tinklų profilaktika.

  1. Sapiegos g., M. Riomerio g. 29 – tinklų televizinė diagnostika.
  2. Donelaičio g. 9A, M. Riomerio g. 29, Plento g. 12, A. Mickevičiaus g. 7 – šulinių valymas.

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba –8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content