UAB „Geležinkelių projektavimas“ informacija

UAB „Geležinkelių projektavimas“ parengė informaciją atrankai dėl planuojamos ūkinės veiklos, geležinkelio linijos Lietuvos ir Lenkijos valstybės siena – Marijampolė – Kazlų Rūda – Kaunas (Jiesia – Rokai – Palemonas, Kaunas – Palemonas) elektrifikavimo, poveikio aplinkai vertinimo. Aplinkos apsaugos agentūra 2016-05-10 raštu Nr. (28.1)-A4-4889 priėmė poveikio aplinkai vertinimo atrankos išvadą – poveikio aplinkai vertinimas neprivalomas.

Informacija-apie-geležinkelio-linijos-Lietuvos-ir-Lenkijos-valstybes-siena-elektrifikavimo-atrankos-isvada-del-poveikio-aplinkai-vertinimo.docx

Poveikio aplinkai vertinimo isvada

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content