Tautiška giesmė ant Aleksoto kalno

Šiandien Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos vadovės paraginti, aleksotiškiai rinkosi ant Aleksoto kalno, apžvalgos aikštelėje, giedoti tautišką giesmę.

Dalyvavo gausus būrys Aleksoto moksleivių, Aleksoto šaulių kuopa, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos puskarininkiai, Aleksoto bendruomenės centro nariai, LR Seimo narys Mindaugas Puidokas, Kauno miesto tarybos nariai: Edita Gudišauskienė, Onutė Balžekienė ir Gediminas Budnikas, Kauno prekybos ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Birutė Valentienė ir kiti.

Visi susirinkusieji Tautiška gieme pasveikino Kauną, o anapus Nemuno mus sveikino Jėzuitų gimnazijos moksleiviai.

Tai buvo graži akcija, skirta Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content