Tarptautinis ugdymo įstaigų projektas – paroda „Angelų alėja“.

Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla.
(Vokiečių poetas Johann Wolfgang von Goethe)

Kadaise Žemėje gyveno daugybė angelų… Angelai buvo geri ir visada padėdavo žmonėms. Visada būdavo šalia su šiltu žodžiu, paguoda ir mažais stebuklais. Tam jie ir angelai… Jie ir dabar gyvena tarp mūsų…

„Angelų alėjos“ paroda tapo lankytina vieta Panemunėje, kurioje galime aplankyti savo rankomis pagamintus angeliukus. Angelai apsigyveno  Aukštosios Panemunės Švč. Mergelės Marijos Vardo bažnyčios prieigose.

Tarptautinio projekto – parodos iniciatorės: Kauno Panemunės l/d ikimokyklinio ugdymo mokytoja Eglė Čiudiškienė, muzikos mokytojos Vilūnė Katinaitė – Tovt ir Erika Baublienė.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content