Tarptautinis projektas „ERASMUS +“ KA2 „Vaikų misija: Europa be sienų!“

Š. m. sausio 31d. Kauno sanatoriniame lopšelyje – darželyje „Pušynėlis“ prasidėjo tarptautinio „ERASMUS +“ KA2 strateginės partnerystės projekto „Vaikų misija: Europa be sienų!“ mokymai. Juose dalyvauja projekto partneriai iš 8 šalių: Graikijos, Italijos, Airijos, Prancūzijos, Portugalijos, Turkijos, Lietuvos ir Reuniono salos.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Erika Liaukonienė pasveikino visus susirinkusius. Sveikinimo žodį tarė Panemunės seniūnė Rasina Žolynienė. Svečiai džiaugėsi mažųjų atliekamomis lietuvių liaudies dainomis ir šokiais, ,,Šilo‘‘ pradinės mokyklos ,,Ratilėlio‘‘ folkloro ansamblio pasirodymu. Vėliau projekto partneriai lankėsi grupėse ir nuoširdžiai bendravo su vaikais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content