Tarptautinė vietos bendruomenių mugė Vilniuje

Savaitgalyje Litexpo rūmuose Vilniuje vyko Tarptautinė vietos bendruomenių mugė, skirta vietos bendruomenių metams.

Šioje mugėje Kauną atstovavo 4 bendruomenių organizacijos ir viena iš jų buvo Aleksoto bendruomenės centras.

Smagu, kad aleksotiškiai sulaukė didelio dėmesio tiek iš bendruomenių organizacijų, tiek iš pačios Prezidentės.

DSC_0029sumazinta

Labai šauniai atrodė mūsų voltižieriai, atstovaujantys 1807 – 1812 metus. Puikiai atkurtos to meto uniformos, traukė lankytojų dėmesį ir norą nusifotografuoti.

Didelio populiarumo sulaukė ir mūsų floristės Janinos Stasiukynienės suknelė iš rudens lapų ir džiovintų augalų. Su šia suknele taip pat daugelis norėjo nusifografuoti.

DSC_0001sumazinta

Puikiai pasirodė ir Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“. Su retro programa pristatėme laikinąją sostinę Kauną.

Vilniuje vykusios Tarptautinė vietos bendruomenių mugės parsivežėme daug puikių įspūdžių ir nemažai užmegztų kontaktų ateities planams.

 

Aleksoto bendruomenės centro informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content