Talkos Aleksote

Balandžio 21 d. 10 val. kviečiame į talką, kuri vyks Naugardiškių parke (renkamės nuo Aukštažio gatvės pusės), kur bus grėbiami lapai ir renkamos šakos, bei Narsiečiuose (renkamės Vyčio Kryžiaus gatvėje, prie Liepų alėjos), kur bus grėbiami lapai, genimos šakos.

12 val. talkų pabaigtuvės Naugardiškių parke, kur lauks nedidelės vaišės talkininkams, kurias ruošia Aleksoto seniūnija, Naugardiškių bendruomenė ir „Picadelia”, ruošianti aleksotiškiams gardžias picas. Edukacinę programą pristatys UAB „Kauno švara”.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content