Talka tarp Krėvės 62, 66, 72 ir 74 namų

Lapkričio 20 d., šeštadienį, 11-17 val., kieme-krepšinio aikštelės pievelėje tarp Krėvės 62, 66, 72 ir 74 namų laukiami kaimynai ir visi dainaviškiai, norintys prisidėti prie viešos jaukios erdvės Dainavoje atsiradimo.

Tiesioginė skelbimo nuoroda nuoroda ir visa su talka susijusi informacija čia >>

Galite prisidėti reikiamai daiktais, prieigomis ar, žinoma, rankomis! Labai laukiame bendroje kaimynų ir dainaviškių talkoje, įkuriant pirmąją viešą Ramybės oazę Dainavoje!

Taip pat galite jungtis prie grupės „Dainavos kiemai”, kur galėsime diskutuoti, dalintis įspūdžiais ir naujienomis:

https://www.facebook.com/groups/852564585450641

 

Austėja Bliumkytė-Padgurskienė, Kultūrinių ir bendruomeninių projektų kuratorė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content