Taip šančiškiai žiemą varė!

Vasario 13 dieną linksmai pradundėjo Šančių Užgavėnės!

Šančiškiai šokdami ir dainuodami išvarė žiemą iš Šančių, o vėliau pasigardžiuodami ragavo blynus ir dalinosi blynų receptais.

Dėkojame šventės organizatoriams ir partneriams Neįgaliojo jaunimo užimtumo centrui, Aukštųjų Šančių bendruomenei, Žemųjų Šančių bendruomenei, lopšeliui darželiui ,,Žilvitis“, Šančių mokyklai-daugiafunkciniam centrui, Motiejaus Valančiaus mokyklai-darželiui, KTU Vaižganto progimnazijai, Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padaliniui ir visiems nuotaikingai  variusiems žiemą!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content