„Svirbė” Išlaužo bažnyčioje, Jono krikštytojo atlaiduose

Išlaužo parapijos klebono kun. Slawomir Krzysztof Brewczynski kvietimu, dalyvavome šv. Mišiose – Jono krikštytojo atlaiduose, Išlaužo bažnyčioje. Po Mišių klebonas pakvietė visus atidaryti gatvę, pavadintą, Išlaužui labai nusipelniusio, kunigo Vytauto Gurevičiaus vardu.

Vėliau visus susirinkusius linksmino Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“. Šokiai, žaidimai, bendros dainos su Išlaužo bendruomene ir svečiais visiems labai paliko malonias Joninių švenčių akimirkas.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content