Šviesą atspindinti liemenė gali išsaugoti Jūsų gyvybę!

Kiekvienas eismo dalyvis išlipęs iš automobilio tampa pėsčiuoju. Pasirūpinkite, kad automobilyje visada būtų šviesą atspindinti liemenė ir keletas atšvaitų – tai gali išgelbėti Jūsų gyvybę kelyje. Kad ir kas benutiktų kelyje – būkime matomi!
Dizaineris Karlas Lagerfeldas skatina pasirūpinti savo saugumu: ,,Ji geltona, ji nepatraukli ir nesiderina prie jokių rūbų, tačiau gali išgelbėti Jūsų gyvybę“.
Saugokite save ir kitus
Daugiau informacijos

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content