Švęskite Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu su Dainavos seniūnija

2018 m. vasario 16 d. Lietuvos valstybė minės reikšmingą ir išskirtinį Lietuvos istorijos įvykį – šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines.

Dainavos seniūnijos simbolis Meškinų Rudnosių šeimyna aplankė ir pasveikino  Kauno miesto merą Visvaldą Matijošaitį ir jo  komandą  Lietuvos valstybės atkūrimo  šimtmečio proga.

Dainavos seniūnijoje šventė jau švenčiama. Kviečiame prisidėti visus Kauniečius ir atšvęsti šį istorinį įvykį drauge.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content