,,Šventas Rokas Panemunėje“

Panemunėje nuskambėjo jau 20 jubiliejinį kartą Kauno Panemunės bendruomenės  ir Panemunės seniūnijos organizuojamas renginys ,,Šventas Rokas Panemunėje“. Šeštadienio Romansų vakare nepakartojami ,,Nalšios”  romansai, Dalios Teišerskytės skaitomos eilės, Viliaus Kaminsko deklamuojami  Pauliaus Širvio eilėraščiai vertė širdis plakti jautriau ir meiliau.

Sekmadienio dieną vyko  Švento Roko  atlaidų iškilmė ir didysis koncertas klebono gaspadinės sode. Koncertavo jaunieji ,,Karklynėlio” talentai, Vlado Dauginčio ir Elvyros duetas, Vaišvydavos ,,Garšvės”, Punsko ,,Klumpės” ansamblis.

Dėkojame organizatoriams, koncertavusiems kolektyvams, šventės dalyviams, rėmėjams.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content