Sveikinome 100 metų sulaukusią Aleksoto gyventoją

Š. m. gegužės 18 d. 100 metų sulaukė Marija Aniulskienė iš Leipalingio gatvės Aleksote. Ją pasveikinti atvyko Kauno miesto tarybos narys, Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkas Darius Razmislevičius su dovanomis ir Kauno Mero sveikinimu, bei Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė ir seniūnės pavaduotojas Vytautas Narkevičius.

Nuoširdūs žodžiai, gėlės ir dovanos pradžiugino senolę, kuri susirinkusiems net uždainavo savo mėgiamą dainą. Jaunystėje buvusi puiki dainininkė, siuvėja, mezgėja, gražaus 100 metų jubiliejaus proga vilkėjo savo siūta suknele.

Ilgiausių metų mūsų senjorei Marijai Aniulskienei!

P1140741sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content