SVEIKINIMAI GRAŽAUS JUBILIEJAUS PROGA VIKTORIJAI RAČKAUSKIENEI

Leonardas Da Vinčis teigė, kad tik prasmingai nugyventas gyvenimas – ilgas.

Šiandien, lapkričio 19 d., Dainavoje gyvenančiai poniai Viktorijai Račkauskienei ypatinga diena, ji sulaukė 100 – ojo gimtadienio.

Gražaus jubiliejaus proga nuoširdžiai sveikina Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, Dainavos seniūnijos kolektyvas ir gerbiamas Seimo narys Lauras Stacevičius.

Linkime sveikatos, šiltų akimirkų artimųjų apsuptyje ir ramybės širdyje!

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content